Series
Ratings
18
UnnaturalRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The Expert of Changing JobsRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.5- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0