Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5- The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5