Movies
Ratings
196
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
xXxRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5