Movies
Ratings
105
Baby DriverRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 1.5
The HostRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5