Movies
Ratings
230
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 3.5
JackieRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 3.5- Love at the CrossroadsRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5