Series
Ratings
94
KiddingRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0- Shinitai Yoru ni KagitteRated ★ 2.5
Mrs. AmericaRated ★ 4.0
RikuohRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.5
Gank Your HeartRated ★ 2.0
KiddingRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5- Billy and BillieRated ★ 4.0
Kiss that KillsRated ★ 2.0
Born to be a FlowerRated ★ 2.5