Series
Ratings
54
Heesu in Class 2Rated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5- 커플팰리스Rated ★ 4.0
- 커플팰리스Rated ★ 3.5
Wind BreakerRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- MBTI vs 사주Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
GOING SEVENTEEN 2020Rated ★ 4.5
GOING SEVENTEEN 2023Rated ★ 4.0
GOING SEVENTEEN 2022Rated ★ 4.0
GOING SEVENTEEN 2021Rated ★ 4.0