Series
Ratings
127
Secret LoveRated ★ 2.0
Chrono CrusadeRated ★ 2.5
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 2.0
Junjou Romantica Season 1Rated ★ 2.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 5.0- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 5.0
- 슈퍼갤즈Rated ★ 3.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Sailor Moon RRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
BonobonoRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 0.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5