Movies
Ratings
33
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0