Movies
Ratings
131
The Dark KnightRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 0.5
FluRated ★ 4.5
MontageRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 2.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.5