Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.5