Series
Ratings
16
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0