Titles you rated
AssassinationRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0