Titles you rated
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
AntzRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0
Wet DreamsRated ★ 4.0
Bad EducationRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 2.0