Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 1.0
TangledRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
TumbleweedRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0