Movies
Ratings
266
The IncrediblesRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0