Series
Ratings
119
The Good DetectiveRated ★ 4.0- Excessive ChallengeRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0- MonsterRated ★ 4.5
- GintamaRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
The VeilRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5