Titles you rated
DisturbiaRated ★ 0.5
La La LandRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 1.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.5
TakenRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
Final Destination 5Rated ★ 2.5
Basic InstinctRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Dear JohnRated ★ 4.0
After School MidnightersRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The CampaignRated ★ 4.0