Movies
Ratings
31
QuickRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
2 Days in ParisRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
FameRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.0