Titles you rated
Legally BlondeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Before I FallRated ★ 5.0
High StrungRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The BrosRated ★ 2.5
The Happy LifeRated ★ 4.0
YouthRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0