Titles you rated
Go Princess GoRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Money FlowerRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Wild RomanceRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0