Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 1.5
Dark NunsRated ★ 1.5
SoulmateRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 2.0- HeroRated ★ 0.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 2.0