Movies
Ratings
332
Independence DayRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 0.5
A Company ManRated ★ 2.0
August: Osage CountyRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 1.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5