Titles you rated
The Da Vinci CodeRated ★ 1.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 1.5
MasterRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5