Titles you rated
Batman & RobinRated ★ 3.0- Love Strikes!Rated ★ 3.5
Batman ForeverRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Love Lasts Three YearsRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0- Tales of the UnusualRated ★ 3.5
Grand PrixRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0