Titles you rated
EscapeRated ★ 1.5
Wall to WallRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
PoetryRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.0
SpiritwalkerRated ★ 2.5
I Want to Know Your ParentsRated ★ 1.5
Sunday SeoulRated ★ 1.0
MasterRated ★ 3.5
KinatayRated ★ 3.0
The NetRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.5
InnocenceRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.5