Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.0
TumbleweedRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0