Movies
Ratings
58
The Lion KingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0