Series
Ratings
135
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Love NaggersRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0