Titles you rated
District 9Rated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0