Movies
Ratings
858
The BodyguardRated ★ 3.5
Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's HammerRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 1.0
PunchRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0