Movies
Ratings
22
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0