Titles you rated
HeatRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
22 BulletsRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.5
Lifting King KongRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 2.0
BrothersRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.5
ThorRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0