Titles you rated
50/50Rated ★ 2.5
Liar LiarRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
xXxRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0