Movies
Ratings
20
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0