Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
The WarriorRated ★ 2.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 3.5
BeowulfRated ★ 1.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.0- Friends: Naki on Monster IslandRated ★ 2.0
Hong Gil DongRated ★ 1.5