Movies
Ratings
467
Saw IVRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 4.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 1.5
Wrong TurnRated ★ 3.0