Series
Ratings
261
HyoukaRated ★ 5.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.0
The ResidenceRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
TrapRated ★ 2.0
Naked FiremanRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0
Blossoms in AdversityRated ★ 5.0- A-List to PlaylistRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.0
Story of Kunning PalaceRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 4.5
Agents of MysteryRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0