Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5- A BatRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 2.5
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 5.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 5.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0- Mignon the MovieRated ★ 3.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.5
Hi.5Rated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 0.5
The MatchRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5