Titles you rated
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
LightyearRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
100 Yen LoveRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0