Titles you rated
SpartacusRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Over the TopRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 1.5
The Count of Monte-CristoRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
SleepRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 1.0
BLUE GIANTRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0