Movies
Ratings
100
The Little MermaidRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 4.5
Wrong TurnRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0