Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
League of Legends OriginsRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Shooting StarsRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0