Movies
Ratings
207
Phone BoothRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 4.5
RudyRated ★ 3.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.5
Antarctic JournalRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
We Own the NightRated ★ 4.0