Movies
Ratings
22
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0