Titles you rated
New WorldRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
WindtalkersRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0