Titles you rated
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.0
The Thorn BirdsRated ★ 2.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 3.0
Love TrulyRated ★ 4.0
Which Star Are You From?Rated ★ 2.0
Snow WhiteRated ★ 2.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0
The Goddess of FireRated ★ 2.5
Glory JaneRated ★ 2.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 1.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 2.0
God's QuizRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.0