Series
Ratings
14- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0