Series
Ratings
20 The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0 The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
 The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0 The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0 The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
 SignalRated ★ 4.5 SignalRated ★ 4.5
 Descendants of the SunRated ★ 3.5 Descendants of the SunRated ★ 3.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
 GoblinRated ★ 4.5 GoblinRated ★ 4.5
 The ProducersRated ★ 4.0 The ProducersRated ★ 4.0
 Full HouseRated ★ 3.0 Full HouseRated ★ 3.0
 PastaRated ★ 4.0 PastaRated ★ 4.0
 The Greatest LoveRated ★ 4.0 The Greatest LoveRated ★ 4.0
 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
 A Gentleman's DignityRated ★ 4.0 A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
 The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5 The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
 Incomplete LifeRated ★ 4.0 Incomplete LifeRated ★ 4.0
 Boys Over FlowersRated ★ 3.0 Boys Over FlowersRated ★ 3.0
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5 I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
 Secret GardenRated ★ 4.0 Secret GardenRated ★ 4.0
 My Love From Another StarRated ★ 4.0 My Love From Another StarRated ★ 4.0
 Legal HighRated ★ 3.5 Legal HighRated ★ 3.5