Movies
Ratings
100
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.5
The UnjustRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0